HAKKIMIZDA

Meda Mobilya'yı Yakından Tanıyın

Meda Mobilya

1997 yılından beri mobilya, halı, beyaz eşya ve elektronik mağazacılıkta faaliyetlerini sürdüren firmamız, yeniliklere açık modern mağazacılık anlayışıyla 2018 yılında ismini MEDA MOBİLYA olarak yenileyerek ve hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmektedir.

Esentepe-Bağlarbaşı kavşağı ile Hürriyet yolu arasında bulunan, FSM Bulvarı ve Mudanya yolunun yanıbaşındaki 4 katlı 4.000 metrekare kapalı alana sahip mağazamız, Türkiye’nin en seçkin mobilyalarını, cazip fiyat ve ödeme koşulları ile saygıdeğer müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli, estetik, fonksiyonel ürünler, uygun ödeme çözümleri, güvenli alışveriş ve müşteri memnuniyeti, firmamızın öncelikli prensipleridir.

0
MUTLU MÜŞTERİ
0
TESLİMAT
0
M2 4 KATLI MAĞAZA

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Meda Mobilya olarak Oturma odasından yemek odasına, yatak odasından genç odasına, duvar ünitelerinden oturma gruplarına kadar bir evde olması gereken her mobilyayı üretmekteyiz. Müşterilerimizle kurduğumuz özel iletişimin, başarılı firmaların en büyük kazancı olduğunu biliyor ve Satış öncesi ve sonrası öncelikli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamız dünya sektöründe trendleri takip edip, ülkemiz trendlerinin de oluşumunda pay sahibi olan bir yerdedir. Modern, avangard tarzda mobilyalar üretmekteyiz. Her zevke hitap ettiğimiz gibi, kişiye özel tasarımlar yapan deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan tasarım ekibine sahibiz.